semiran
19 دی 1401 - 08:46

کوهستان‌های مازندران غرق در برف و مه

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش بر در ارتفاعات هراز و کندوان، گفت: همچنین شاهد کاهش دید در ارتفاعات ولی‌آباد کندوان. گدوک سوادکوه و کیاسر هستیم.

یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران امروز درباره آخرین وضعیت جاده‌های مازندران درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مازندران، اظهار کرد: شب گذشته شاهد بارش برف در ارتفاعات ولی‌آباد کندوان و لاریجان هراز بودیم.

وی با اشاره به اینکه شاهد مه غلیط در ارتفاعات کندوان، گدوک سوادکوه و کیاسر هستیم، افزود: محورهای سوادکوه، کیاسر و پایین‌دست استان بارانی و لغزنده است.

  رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه تردد در تمامی جاده‌های استان برقرار است، بیان کرد: باتوجه به بارش باران و برف توصیه ما به افراد پرهیز از تردد در محورهای کوهستانی است. 

جهان‌تاب با تاکید بر اینکه افراد برای تردد از مناطق کوهستانی حتما به خودروهای خود زنجیرچرخ بکشند، خاطرنشان کرد: احتمال ریزش و رانش نیز در کوهستان‌ها وجود دارد که تاکید بر پرهیز از توقف در مناطق برف‌گیر است. 

وی با اشاره به حضور ماموران در محورهای استان، گفت: بحث نمک‌پاشی نیز در سطح محورها انجام شده و تاکید ما به رانندگان توجه به هشدارها و توصیه‌ها است. 

    پایان پیام/۸۶۰۳۴/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 964462